פוריות


את מנסה להיכנס להריון כבר כמה חודשים ללא הצלחה? רגע לפני שאת מתחילה ליטול תרופות הורמונאליות, נסי לתת לגוף שלך לעשות את העבודה בעצמו... בעזרת שיטת אביבה ניתן לפתור את רוב בעיות הפריון, ללא צורך בנטילת הורמונים סינתטיים, בטיפולים כואבים ובתהליכים מסובכים.

במסע אל ההורות, אומרת שירלי שדה, הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה. אם תתרגלי את תרגילי השיטה מתוך אמונה שלמה, .בשמחה ולא מתוך סבל - גם התוצאה תהיה טובה. לפני שבועות אחדים ילדה שירלי את בתה הבכורה
להמשך...

קשיי פוריות מוגדרים על פי רוב כחוסר הצלחה להרות לאחר שנה של קיום יחסי מין ללא אמצעי מניעה. אולם כבר אחרי חצי שנה אתם מתחילים לדאוג...

לחץ רגשי, פנימי או סביבתי, משפיע על התפקוד ההורמונאלי שלך - וגם של בן זוגך. רבים פונים איפוא לטיפול בשלב מוקדם מדי, ולעתים מקבלים טיפולים אגרסיביים ומיותרים. זכרי, צריכה מיותרת של הורמונים עלולה לטמון בחובה תופעות לוואי שימשיכו ללוות אותך עוד שנים רבות וישפיעו על בריאותך ואיכות חייך. במקרים מסוימים, היא אף עלולה לסכן אותך.

לכן, רגע לפני שאת ממהרת למצוא מומחה לפריון ולהלעיט את גופך בהורמונים במסגרת טיפולי פוריות קונבנציונליים, תני לטבע הזדמנות נוספת לעשות את שלו.

בעזרת שיטת אביבה ניתן לפתור את רוב בעיות הפריון, ללא צורך בנטילת הורמונים סינתטיים, בטיפולים כואבים ותהליכים מסובכים.

איזון הורמונלי והורדת FSH גבוה

בעזרת תרגילי שיטת אביבה, ניתן להוריד תוך זמן קצר את הרמות הגבוהות של הורמון ה-FSH - נשים שהגיעו עם פרופיל הורמונלי (בדיקות דם) בהם ערכי הורמון FSH הגיעו גם מעל 100 (!), תרגלו את שיטת אביבה וכבר לאחר חודש, בפרופיל חדש שנעשה להן, ניתן היה לראות ירידה בערכי ה-FSH. ההתמדה לאורך זמן בתרגול השיטה תבטיח שרמות ה-FSH ישארו אחידות ולא יתנדנדו כל חודש.

רזרבה שחלתית נמוכה

כאשר הרופא אומר שיש לך רזרבה שחלתית נמוכה, הוא לרוב מתכוון שבמקום מאות אלפי ביציות בשחלות, יש לך רק כמה עשרות אלפים.... נשמע מעודד אך הקושי במצב כזה הוא להביא את אותן "מעט" ביציות להבשלה וביוץ תקין על מנת שגם אפשר יהיה להרות מאחת מהן. הבעיה בדרך כלל היא לאו דווקא הכמות אלא, האיכות - רזרבה שחלתית נמוכה, מאפיינת נשים בגילאים שמעל 35 שהתפקוד ההורמונלי שלהן לא מאפשר את אותה הבשלה תקינה. תרגול בשיטת אביבה יאפשר לך "להחזיר לכושר" את השחלות שלך ולו רק לחודש-חודשיים, בהם ניתן יהיה להרות מאחת מאותן עשרות אלפי ביציות....

שחלות פוליציסטיות

סובלת מתסמונת השחלות הפוליציסטיות? - תרגילי שיטת אביבה הוכחו כיעילים לטיפול בתסמונת השחלות פוליציסטיות - את יכולה לקבל מחזור סדיר ובריא, עם ביוץ אמיתי! - ללא הורמונים וללא התערבות רפואית. האחריות לריפוי עוברת לידייך. באפשרותך להביא לריפוי של התסמונת ובמידה ואת רוצה להשיג הריון - הדלתות נפתחות עבורך.

כשל שחלתי מוקדם (מנופאוזה מוקדמת)

על פי הרפואה הקונבנציונאלית, אין ממש מה לעשות - המערכת ההורמונלית שלך מעידה שתמה תקופת הפוריות שלך וגופך אינו מייצר הורמונים בערכים המאפשרים ביוץ תקין. יתכן וימליצו לך על הפריה חוץ גופית ואולי אפילו על תרומת ביצית.

לעומת זאת, שיטת אביבה מאפשרת לך לשפר את תפקוד המערכת ההורמונלית, לאזן את ההורמונים בגוף, להסדיר את המחזור ולנסות להתחיל את גיל המעבר בגיל יותר מאוחר - כמובן שהדבר תלוי בנתוני הפתיחה שלך - גילך, הפרופיל ההורמונלי שלך, האם המחזור שלך נעלם או שהוא עוד מופיע מדי פעם? ופרמטרים נוספים. אנו סוברות שהירידה בתפקוד ההורמונלי שלך אינו נובע, בהכרח, מתהליך הזדקנות מערכת הפריון שלך, אלא יכול להיות מושפע מגורמים אחרים ונוספים שעדיין ניתן לשלוט בהם ולשנות אותם לטובתך.

טיפולי פוריות

שיטת אביבה כהכנה לטיפולי פוריות - התרגול יאפשר לך להגיע לטיפול כשאת ה"נקודת זינוק" טובה יותר והסיכוי להצלחה בטיפולים עולה.

נשים שצריכות להוריד את הורמון ה-FSH לקראת התחלת הטיפולים או שהורדת רמות ההורמון היא "כרטיס הכניסה" שלהן להתחלת טיפול.

שיטת אביבה במהלך הפריה חוץ גופית (IVF) - משמשת שיטת אביבה בשלב של חיזוק ייצור הביציות. במקרה כזה, ישולבו תרגילי השיטה בשלב מתן האמפולות להגברת ייצור הביציות. בעזרת השיטה אפשר יהיה להפחית ממספר האמפולות הנדרשות ולהגיע לתוצאות הדרושות להמשך הטיפול עם פחות הורמונים חיצוניים.

מומלץ להתמיד בתרגול השיטה בהפסקות בין הטיפולים או כאשר את מחליטה לעשות הפסקה בטיפולים ולתת לגוף לנוח.