שחלות פוליצסטיות


סובלת מתסמונת השחלות הפוליציסטיות? - את יכולה לקבל מחזור סדיר ובריא, עם ביוץ אמיתי! ובמידה ואת רוצה להשיג הריון - הדלתות נפתחות עבורך.

מי מפחד(ת) משחלות פוליציסטיות- סיפור ההצלחה של עינת: "התרגול הוכיח לי שלא צריך הורמונים שיוציאו בכוח את הביצית מהשחלה. צריך פשוט לקחת את המושכות לידיים ולהתחיל לתרגל"
להמשך...

סובלת מתסמונת השחלות הפוליציסטיות? - תרגילי שיטת אביבה יעילים מאוד לטיפול בתסמונת השחלות פוליציסטיות - את יכולה לקבל מחזור סדיר ובריא, עם ביוץ אמיתי! - ללא הורמונים וללא התערבות רפואית. האחריות לריפוי עוברת לידייך. באפשרותך להביא לריפוי של התסמונת ובמידה ואת רוצה להשיג הריון - הדלתות נפתחות עבורך.

כל שעלייך לעשות הוא ללמוד ב-3 פגישות, אצל מדריכה מוסמכת, 20-18 תרגילי התעמלות פשוטים, ולהתמיד בביצועם, 2-3 פעמים בשבוע, למשך 3-6 חודשים. נכון, הדבר ידרוש ממך התמדה ונחישות, אבל התוצאה מצדיקה את המאמץ - את יכולה, להחזיר את גופך לאיזון הורמונלי והביא לריפוי עצמי של התסמונת - בהמשך יהיה עלייך לשמר את ההישג בעזרת 2-3 תרגילים שתמשיכי לבצע 2-3 ימים בחודש.

איך זה קורה?

לא, זה לא נס ולא קסם - זה תוצאה של נחישות והתמדה! כאשר את מבצעת את התרגילים את מזרימה כמויות גדולות של דם לאיזור השחלות - החום שנוצר, זרימת הדם וההורמונים שהוא מעורר לפעולה מביאים אט אט לאיזון הורמונלי ולריפוי. במידה והומלץ לך גם לרדת במשקל, התירגול יעזור גם להשגת מטרה זו.

אז מה עושים?

לאחר לימוד התרגילים אצל מדריכה מוסמכת של שיטת אביבה את מתחילה לבצע אותם 2-3 בשבוע בביתך בין 3-6 חודשים. בשלב הראשון תתחילי לראות התעוררות של הפעילות ההורמונלית הטבעית של הגוף: יותר הפרשות בריאות במהלך החודש, עוררות מינית ובהמשך גם דימומים סדירים. כאשר תשיגי הישג זה, תוכלי להתחיל לצפות להריון.

איך אדע שזה מצליח?

לרוב, אחרי 3-4 חודשים, תתחילי לקבל וסת. בדיקת דם (פרופיל הורמונלי) ביום השלישי לדימום, תוכל להעיד על השינוי ועל תפקוד בריא של מערך ההורמונים שלך. בהמשך, תוכלי לעקוב אחרי התפתחות הזקיקים אצל הרופא המטפל - קצב ההחלמה של כל מטופלת תלוי, כמובן, בחומרת המצב ההתחלתי שלה, במשך השנים בהן היא מאובחנת כפוליציסטית ובמידת הנחישות והתמדה בה היא מבצעת את התרגילים.