גיל המעבר


גיל המעבר אינו מחלה, הוא חלק מהביולוגיה הטבעית שלנו - את לא חייבת לסבול בתקופה זו, את יכולה לשלוט בתהליכים שהגוף שלך עובר!

בשתי תקופות בחיים אנו חוות טלטלות של חוסר איזון הורמונלי שמקורן בתהליכים טבעיים שהגוף שלנו עובר: בגיל ההתבגרות ובגיל המעבר.

בגיל ההתבגרות, ההורמונים מתחילים להשתחרר בגוף בהדרגה - תהליך שימשך מספר שנים, כאשר בסיום התהליך, כאשר מגיעים לבגרות מינית, ההורמונים יתפקדו בהרמוניה מושלמת ויאפשרו לנו לממש את יכולת הפוריות שלנו.

התהליך הזה, לא קורה ביום אחד, ולוקח זמן עד שכל אחד מההורמונים משתחרר בגוף בכמות הנכונה ובתאום מושלם עם ההורמונים האחרים. זו הסיבה שבתקופה זו, אנו חווות את ״תופעות״ גיל ההתבגרות: אקנה, מצבי רוח משתנים וכו'.

התהליכים שעובר הגוף שלנו בגיל המעבר, דומים מאוד לתהליכים בגיל ההתבגרות רק במגמה הפוכה - הגוף נכנס לתקופה בה ההורמונים שסיימו את יעודם בחיינו, יורדים בכמות ובתפקוד שלהם. מאחר והם לא יורדים בבת אחת ובקצב אחיד, אלא בתהילך בו הורמון אחד יכול לרדת בתפקוד בעוד האחר ימשיך להשתחרר באותן כמויות - חוסר האיזון הזה יגרום ל"תופעות גיל המעבר": גלי חום, הזעת לילה, נדודי שינה, שינויים קיצוניים במצב הרוח, כאבי ראש או מיגרנות, דפיקות לב מואצות, סחרחורת, קוצר נשימה, ירידה בדחף המיני ויובש בנרתיק.

בעזרת שיטת אביבה, אנחנו יכולות ללוות את תהליך ירידת רמות ההורמונים באופן מבוקר ולגרום להם לרדת בדרך מאוזנת כך שנוכל למנוע את הטלטלות החזקות שגורמות לתופעות המטרידות.

גיל המעבר אינו מחלה, הוא חלק מהביולוגיה הטבעית שלנו - את לא חייבת לסבול בתקופה זו, את יכולה לשלוט בתהליכים שהגוף שלך עובר!

מה עושים?

הרופאים ירשמו לך הורמונים על מנת להתגבר על החוסר שנוצר וגורם לתופעות המטרידות - הבעיה שהפתרון הזה אינו טבעי ואינו תואם את התהליך הטבעי שהגוף שלך עובר - כל התערבות חיצונית בתהליכים הטבעים של הגוף היא מיותרת, מה גם שלנשים רבות היא עלולה לגרום נזק ותופעות לוואי.

האפשרות הטבעית היא לתרגל את סדרת תרגילי האיזון ההורמונלי של שיטת אביבה, שמצליחה להביא להקלה בתופעות ואף להעלים אותן לגמרי, כמעט אצל כל הנשים המתמידות בתרגול.

את תרגילי האיזון ההורמונלי לומדים אצל מדריכה מוסמכת בשלוש פגישות בלבד. לאחר סיום הלימוד, התרגול מתבצע בבית, פעמיים בשבוע למשך כחצי שעה.

כבר בחודש התרגול הראשון תרגישי הקלה בתופעות, ובהתמדה של כ-3 חודשים, תוכלי להתגבר לחלוטין על התופעות.

בהמשך, תוכלי להפחית מזמן התרגול - במקום חצי שעה, פעמיים בשבוע, תוכלי לרדת לפעם אחת של רבע שעה תרגול בלבד - תוכלי להמשיך ולשלוט במינון התרגילים וזמן התרגול כל עוד התופעות לא חוזרות להטריד אותך.

שימור הנשיות שלך

חשוב להבין, שהגוף שלנו לא מפסיק לחלוטין את ייצור ההורמונים, אלא מוריד את הכמויות אותן הוא מייצר - המחזוריות החודשית הנשית שלנו נמשכת גם אחרי שדימום הוסת נפסק!

נשים רבות חוות את ״יום המחזור״ שלהן גם שנים אחרי שדימום הוסת נפסק - יש המרגישות כאבים קלים בבטן התחתונה או בגב, מיגרנה ,כאבים בחזה וסימנים קטנים אחרים ביום קבוע בחודש.

בעזרת שיטת אביבה תוכלי לשמר את המחזוריות הנשית שלך לאורך זמן - אחרי שהתגברת על התופעות המטרידות של גיל המעבר, את שולטת לחלוטין על ירידת ההורמונים בגופך - השגת איזון הורמונלי, את יכולה לבחור מקבץ של 4-8 תרגילים שלמדת ולבצע אותם רק לקראת היום בו את מרגישה את המחזוריות הנשית שלך.

שימור המחזוריות הנשית תתן לך תחושת נשיות, איזון ובריאות גם לאחר תום תקופת הפוריות שלך!