סיפורי ההצלחה של שיטת אביבה

שני פסים במקלון... - הסיפור של יעל וארז


בעקבות חוסר "סדר" בביוץ וציסטה באחת השחלות, הוחלט לשלב תרגול "בשיטת אביבה". יעל הודרכה לבצע את הסדרה הבסיסית לאיזון הורמונלי ושילוב של "סדרת הביוץ" לחיזוק הביוץ הטבעי. יעל הייתה מאוד מסורה לתרגול וביצעה אותו באופן מושלם. התוצאות לא אחרו להגיע ולאחר חודש וחצי נקלט הריון.

מתוך הבלוג של קארין איצקוביץ, מדריכת שיטת אביבה:

"ברוך השם, יש שק הריון ודופק……" כך בישר לי מסרון בטלפון ב 21:00 בערב…. זה יהיה לילה מתוק.

יעל הגיעה אלי לקליניקה לאחר מספר טיפולי הפרייה שכשלו ואיתם תופעות לוואי שמאוד הקשו על יעל בהמשך התהליך.

ליעל וארז בעיית פוריות משולבת:
לה - העדר ביוצים ומחזור לא סדיר.
לו - זרע לא תקין.

ליעל וארז 2 ילדים מהריונות ספונטנים, לאחר שהתקשו להשיג את ההריון השלישי, נגשו לבירורים רפואיים שבהם התברר שהזרע של ארז מאוד "חלש" (הרופא טען שבדרך נס הצליחו להרות בעבר) ושיעל איננה מאוזנת הורמונלית.

עם הגזרה הזאת החלו ישר בטיפולי הפרייה, שכאמור לא הניבו תוצאות אלא רק מפחי נפש ותופעות לוואי קשות. החליטו השניים כי הם חייבים לעשות שינוי.

כשהגיעו אלי היו כבר בעיצומו של תהליך שינוי תזונתי חשוב, שכלל "ניקוי רעלים", חיזוק כללי והורדה במשקל.

יעל הגיעה אלי כשהיא נחושה להצליח "בדרך הטבעית".התחלנו בדיקור סיני המשולב בטיפולי טווינה לשחרור ורגיעה. יעל אשר מנהלת אורח חיים מאוד אינטנסיבי ומעייף, הודרכה לבצע פעילות שבועית מרגיעה ומעשירה.

במקביל, ארז המשיך בתזונה ולקח צמחי מרפא.תוצאות בדיקת הזרע שביצע לאחר מכן הראו שיפור משמעותי במדדים.

לאחר מספר טיפולים המחזור של יעל החל להסתדר, אך בעקבות חוסר "סדר" בביוץ וציסטה באחת השחלות, הוחלט לשלב תרגול "בשיטת אביבה".יעל הודרכה לבצע את הסדרה הבסיסית לאיזון הורמונלי ושילוב של "סדרת הביוץ" לחיזוק הביוץ הטבעי.

יעל הייתה מאוד מסורה לתרגול וביצעה אותו באופן מושלם.

התוצאות לא אחרו להגיע ולאחר חודש וחצי נקלט הריון.

לצערנו,בשבוע 10,העובר היה ללא דופק וההריון הופסק.

נחושים להמשיך, לאחר מנוחה של חודש מהטיפולים, חזרה יעל לטיפולי הדיקור על מנת להתחזק ולחזור לאיזון. לתרגילים "בשיטת אביבה" חזרה לאחר כחודש וחצי, בצורה מתונה.

לאחר כשלושה וחצי חודשים הגיע האיחור במחזור…. כשיעל הציגה בפני את טבלת הטמפרטורה שלה…. קיבלנו חיזוק למה שקיוונו… טמפרטורה גבוהה רציפה ובנוסף 2 פסים במקלון בדיקת ההריון.

הריון!!

מאושרים.. חוששים.. יעל וארז בהריון.

בברכת הריון תקין, עגול, קל ובריא!

קארין

יעל וארז הם שמות בדויים, השמות האמיתיים שמורים במרכז שיטת אביבה. אנו מכבדים את רצונם לשמור על פרטיותם ומודים להם על שחלקו עימנו מנסיונם למען זוגות אחרים.